FLYERALARM Logo
Brussel, 16/03/25
Een aanbod voor jou*

Hallo,

Heb je het product gevonden dat je zocht? Perfect. Maar wil je er toch nog een nachtje over slapen? Dat kan natuurlijk ook. In ieder geval hebben we een vrijblijvend aanbod voor je:

Usb-adapters voor de sigarettenaansteker

Usb-adapters voor de sigarettenaansteker

Ben je op weg naar het werk of op vakantie: met de usb-aansluitingen van deze adapter kun je smartphones, mp3-spelers en andere elektrische apparaten opladen. Steek de adapter gewoon in de sigarettenaansteker van de auto en je komt nooit meer met een lege smartphone of tablet op je bestemming aan.

  • bedrukbaar gedeelte 2 x 2 cm
  • tampondruk in 1 tot 3 kleuren (Pantone C)
  • met zwarte, rode of blauwe ring
  • basiskleur wit
  • 2 usb-aansluitingen (2,1 en 1 A)
  • gewicht 22 g
  • leverbaar vanaf 50 stuks

Let op: Per artikel is maar één motief mogelijk.

Zo stel je jouw product samen

  • Volg de aangegeven stappen en selecteer steeds de gewenste producteigenschap door hierop te klikken.
  • Teruggaan: Klik op de gewenste stap.
  • Kies tot slot de hoeveelheid en levertijd van je product. Klik daarvoor op de juiste prijs excl. of incl. btw.
  • In de kolom “Jouw product” kun je het door jou samengestelde product controleren.
  • Onder “Opties” kun je extra services kiezen, zoals een Premium bestandscontrole of hoeken afronden. Als bij een product geen producteigenschappen zijn weergegeven, zie je alleen de prijstabel.
  • Tot slot vul je een naam voor je bestelling in, geef je aan hoe je je bestanden aanlevert en leg je je product in de winkelwagen. Vergeet niet de informatiesheet van het betreffende product te downloaden. Dat is onmisbaar bij het maken van je drukbestand.

Usb-adapters voor de sigarettenaansteker - bestellen

1. Basiskleur

wit/blauw

wit/blauw

wit/rood

wit/rood

wit/zwart

wit/zwart

* Dit aanbod is uitsluitend bedoeld ter informatie. En je kunt hier geen rechten aan ontlenen. Een daadwerkelijke bestelling kun je hier plaatsen. Prijswijzigingen in onze webshop zijn voorbehouden.

Heb je een vraag? We helpen je graag. Bel ons op: +32 2 403 72 75

We kijken uit naar je bestelling.

het FLYERALARM-team

FLYERALARM B.V.

Koloniënstraat 11 | 1000 Brussel

+32 2 403 72 75

info@flyeralarm.be | flyeralarm.com

Beobank vestiging Brussel

IBAN: BE39 9501 7464 7219

BIC (SWIFT): CTBKBEBXXXX

BE0563316513

RPR Brussel

Directie: Falk Pewestorf